Jouw loopbaan bij JS Consultancy

JS Consultancy is al meer dan 20 jaar kennis van de overheid. Met onze persoonlijke, inspirerende en deskundige dienstverlening, slagen we erin gemotiveerde kandidaten te plaatsen op interessante opdrachten of te voorzien van vaste banen.

We gebruiken een aanpak waarbij we jouw passie, ambities en persoonlijkheid matchen met passende organisaties en uitdagingen. Doe bijvoorbeeld ervaringen op bij diverse opdrachtgevers met één van onze traineeships. Of ga voor een vaste junior functie. Maar ook zeer ervaren professionals weten via ons de weg naar een passende opdracht of baan te vinden.

Wij blijven je gedurende je loopbaan ondersteunen met een breed aanbod aan opleidingen middels onze Public Academy. De opleidingen zijn gericht op zowel vakinhoudelijke kennis als persoonlijke vaardigheden. Ontwikkel je net zo dynamisch als de overheid zelf!

 

ONZE EXPERTISE NAAR VAKGEBIED

JS Consultancy is expert op de volgende vakgebieden. Meer weten wat wij voor jou kunnen betekenen?

Finance & Control

Vacatures finance >>

Vacatures control >>

Meer informatie? Bel Daan Lantink 06-33 32 19 63 of mail daanlantink@jsconsultancy.nl

 

Informatiemanagement & ICT

Vacatures informatiemanagement >>

Vacatures ICT >>

Meer informatie? Bel Jesse Geul 06-83 89 97 33 of mail jessegeul@jsconsultancy.nl

HRM en communicatie

Vacatures hrm >>

Vacatures communicatie >>

Meer weten? Bel Peter Tijhuis 06-82 21 11 37 of mail petertijhuis@jsconsultancy.nl

 

Ruimte & Infra

Vacatures ruimte >>

Vacatures infra >>

Meer weten? Bel Mark Bisseling 06-20 53 07 15 of mail markbisseling@jsconsultancy.nl
Of bel Jorn van der Veen 06 – 30 48 85 49 of mail jornvanderveen@jsconsultancy.nl

 

Sociaal Domein – Wmo-/ jeugdconsulenten

Vacatures Wmo / Jeugd >>

Meer weten? Bel Angela Ridder 06 – 12 73 83 72 of mail angelaridder@jsconsultancy.nl

 

Sociaal Domein – Beleidsmedewerkers zorg & welzijn

Vacatures beleid zorg & welzijn >>

Meer weten? Bel Annelies Staal 06-10 98 92 51 of mail anneliesstaal@jsconsultancy.nl

JS Consultancy. Kennis van de overheid.